Aktuality

ČlánekBudou v Riegrových sadech kuličkové turnaje?

Budou v Riegrových sadech kuličkové turnaje? Na městskou část se obrátil zájemce, který chce v Riegrových sadech pořádat turnaje v hraní kuliček.
 

ČlánekBleší trhy na náměstí Míru

Bleší trhy na náměstí Míru V sobotu 27. března ožilo náměstí Míru blešími trhy, organizovanými nadšenci Pavlem Šikem a Davidem Koškem.
 

ČlánekZtracenka otevře svoje brány v červnu

Ztracenka otevře svoje brány v červnu V červnu by měla být dokončena čtyři roky trvající rekonstrukce zahrady Ztracenka v Horské ulici. Zahrada se bude na noc zavírat a nebude určena pro venčení psů
 

ČlánekVýstava o bombardování Vinohrad prodloužena

Výstava o bombardování Vinohrad prodloužena 14. únor 1945 se do historie hlavního města a zvláště Vinohrad a Nového Města zapsal bombardováním americkým letectvem. Výstava na Novoměstské radnici, která přibližuje události toho dne, je prodloužena do 4. dubna.
 

ČlánekPortrait - bluegrass v Ryběnaruby

Portrait - bluegrass v Ryběnaruby V intimním prostředí čajovny/klubu Rybanaruby v Mánesově ul. 87 (skoro u náměstí Jiřího z Poděbrad) se ve středu 24. března odehraje koncert folkově-bluegrassové skupiny Portrait.
 

ČlánekZměna územního plánu ukousne další kus parku

Změna územního plánu ukousne další kus parku Dvě parcely na konci Perucké ulice, které jsou dosud vedeny jako zeleň a jsou součástí parku Perucká stráň,  budou zastavěny.
 

ČlánekZimní pohádka v Malém Vinohradském

Zimní pohádka v Malém Vinohradském
Už jste někdy slyšeli, že by Shakespeare začínal Zappovým Bobby Brownem a o přestávce hrál po celém divadle Elvis? Navštivte ve čtvrtek 25. března sympaticky nekonvenční pojetí klasiky v Malém Vinohradském divadle.